Najbardziej zaawansowane rozwiązanie do monitorowania

Skorzystaj z naszej platformy opartej na sztucznej inteligencji i opatentowanej technologii, aby zdalnie wykrywać i monitorować ponad 130 obserwacji jamy ustnej. Dzięki temu wiesz dokładnie, kiedy pacjent potrzebuje osobistej wizyty.

Nadaje się do wszystkich rodzajów leczenia i marek aparatów ortodontycznych.

Zgodność z przepisami

Sprawdzanie postępów leczenia i wczesne wykrywanie problemów dzięki ściślejszemu nadzorowi leczenia między wizytami i zautomatyzowanym kolejnym krokom.

Optymalizacja czasu przewodniczenia

Zaplanuj spotkania we właściwym czasie i nigdy nie chodź na spotkanie bez znajomości najważniejszych informacji.

Zwiększenie zaangażowania

Zapewnij pacjentom wygodę łączenia się z Twoją praktyką za pośrednictwem naszej aplikacji. Wysyłaj instrukcje i przyjazne przypomnienia tak często, jak to konieczne.

Jak działa DentalMonitoring

Konfiguracja preferencji platformy i protokołów pacjenta

Po osobistym spotkaniu z pacjentem i ustaleniu planu leczenia, możesz wybrać informacje, które chcesz otrzymywać na temat jego leczenia z naszej platformy na podstawie ponad 130 obserwacji jamy ustnej wykrytych przez naszą sztuczną inteligencję. Korzystaj z szablonów protokołów stworzonych przez superużytkowników platformy lub całkowicie je dostosuj.

Pacjenci skanują i wysyłają obrazy z dowolnego miejsca

Pacjenci używają naszego opatentowanego urządzenia ScanBox pro oraz swojego smartfona do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych (z ustawioną częstotliwością) z dowolnego miejsca. Następnie wysyła je do użytkownika za pośrednictwem aplikacji dla pacjentów.

Nasza sztuczna inteligencja pomaga analizować obrazy i wysyłać instrukcje w oparciu o preferencje użytkownika

Platforma DM analizuje, sortuje i przycina obrazy za Ciebie. Po wykryciu zalecanej obserwacji włączony zostanie spersonalizowany protokół i wysłane zostaną instrukcje.

Komunikacja za pośrednictwem aplikacji dla pacjentów

Skorzystaj z naszej wysoko ocenianej aplikacji dla pacjentów do dwukierunkowej komunikacji i planowania wizyt. Wysyłaj instrukcje i zdjęcia z adnotacjami w dowolnym momencie.

Stwórz jeden przepływ pracy dla wszystkich swoich zabiegów ortodontycznych.

Alignery

Skorzystaj z naszej funkcji dynamicznej zmiany alignerów, aby wcześnie wykryć słabe dopasowanie i upewnić się, że pacjenci “przechodzą” do następnego alignera tylko wtedy, gdy są na to gotowi.

Aparat ortodontyczny

Śledź aktywność łuku zębowego i aparatów pomocniczych. Śledź ruch zęba, ustalając cele. Zostaniesz powiadomiony, gdy drut łuku będzie pasywny, abyś wiedział, że jest to idealny czas na zmiany i wizyty.

Platforma

Skaluj przepływ pracy poprzez automatyzację wiadomości od pacjentów, analizy obrazów i procedur nieklinicznych.

Dostęp do zdjęć, które są automatycznie sortowane, przycinane i porządkowane według daty i kąta.

Wczesne wykrywanie problemów.

Sztuczna inteligencja DM automatycznie wykrywa warunki w jamie ustnej i szacuje ruch zębów na podstawie zdjęć oraz powiadamia o zmieniających się warunkach w miarę ich występowania. Wyświetlanie na pulpicie nawigacyjnym, z dowolnego urządzenia.

Porównanie wielu widoków.

Śledź stosunek trzonowców i guzków A/P w czasie lub zmiany w przodozgryzie i nadgryzie tak często, jak to konieczne.

Ocena rozwoju leczenia.

Śledź ewolucję leczenia z różnych widoków: czołowego, okluzyjnego* i policzkowego. Wyświetlaj zdjęcia pod różnymi kątami i porównuj je z poprzednimi obrazami.

Wysyłanie właściwych instrukcji do właściwej osoby we właściwym czasie

Dostosuj swoje protokoły treningowe.

Można tworzyć własne protokoły lub korzystać z szablonów. Każdy protokół określa, w jaki sposób pacjenci i personel mają reagować na informacje wykryte na zdjęciach pacjentów.

Proaktywna automatyzacja instrukcji.

Zaprojektuj każdy protokół, aby wykrywać określone sytuacje związane z leczeniem i reagować na nie w pożądany sposób. Nasza platforma może uruchamiać instrukcje dla Ciebie i Twoich pacjentów po spełnieniu wcześniej zdefiniowanych kryteriów.

Optymalizacja wydajności urządzenia

Szybki przegląd aktywności urządzenia.*

Wykres aktywności pokazuje średni ruch zęba w każdym łuku, dzięki czemu wiadomo, jak aktywny jest aparat na każdym etapie leczenia.

Wybierz dowolny ząb, aby wyświetlić ruch.

Im bardziej stroma krzywa, tym bardziej poruszają się zęby. Sprawdź, kiedy ząb porusza się w translacji, momencie obrotowym, rotacji i kątowaniu.

Określ idealny czas na wymianę łuku.

Określ, czy łuk żuchwy jest prawie pasywny, czy też zęby poruszają się i czy podczas retencji występuje nawrót, korzystając z naszego pulpitu nawigacyjnego.

*Dostępne tylko dla niektórych planów.

Jakie są doświadczenia pacjentów? Uwielbiają o tym opowiadać!

ScanBoxpro

Przedstaw swoim pacjentom ich nowego poręcznego towarzysza.

Pacjenci używają lekkiego urządzenia ScanBoxpro i swojego smartfona do wysyłania skanów wewnątrzustnych. Gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Aplikacja dla pacjentów

Kontakt z pacjentami za pośrednictwem 5-gwiazdkowej aplikacji.

Pacjenci używają aplikacji DentalMonitoring do wykonywania i przesyłania skanów, otrzymywania powiadomień i instrukcji od użytkownika.

Kołowrotki Progress

Dzielenie się ewolucjami uśmiechu z pacjentami.

Pacjenci uwielbiają obserwować postępy leczenia dzięki naszej funkcji ewolucji uśmiechu przed i po.

Bądź praktyką, która zapewnia doświadczenie, jakiego oczekują Twoi pacjenci.

Specjaliści w dziedzinie stomatologii

Korzyści dla praktyki

Pacjenci

Korzyści dla pacjentów