Leczenie ortodontyczne,
na swój sposób.

Jesteś tutaj ponieważ twój praktyka troski o twój komfort oraz opieka. Ciesz się w ostateczny wygoda z zdalny monitoring z DentalMonitoring.

Pobierz aplikację dla pacjentów

Jak to działa

Z w DentalMonitoring aplikacja oraz ScanBox pro, ty puszka teraz wysyłać w zdjęcia z twój zęby oraz komunikować się z twój praktyka bezpiecznie z w komfort z twój dom lub gdziekolwiek w w świat.

Podczas osobistej wizyty lekarz przekaże instrukcje dotyczące korzystania ze skanera ScanBoxpro i aplikacji DM.

Następnie zrobisz zdjęcia swojego uśmiechu z dowolnego miejsca za pomocą ScanBoxpro (z częstotliwością zalecaną przez lekarza) i wyślesz je za pośrednictwem aplikacji.

Lekarz otrzyma zdjęcia w celu sprawdzenia leczenia i upewnienia się, że przebiega ono zgodnie z planem, bez konieczności odbywania niepotrzebnych wizyt w gabinecie. Lekarz będzie przesyłać informacje i wskazówki dotyczące leczenia za pośrednictwem aplikacji.

W miarę upływu czasu można monitorować postępy leczenia za pomocą naszej technologii zdjęć poklatkowych, która pokazuje, jak zęby zbliżają się do celu.

Gotowe, zestaw, uśmiech!

Odkryj jedyną aplikację, która może naprawdę wywołać uśmiech!

Dzięki DentalMonitoring zeskanuj swój uśmiech ze smartfona, dzięki czemu lekarz zdalnie śledzi przebieg leczenia.

"Podoba mi się funkcja pokazująca postęp ruchu zębów".

"Uwielbiam to. Jest to łatwe i wygodne. Możesz przeglądać swoje strony obok siebie i wiadomości od doktora".

"Fajne doświadczenie, które sprawia, że monitorowanie postępów mojej córki przez ortodontę jest bardzo łatwe i przyjemne ".

"Absolutnie podoba mi się to, że mogę samodzielnie wykonywać skany w swoim czasie".

"Niesamowite! Używam DM w domu od miesiąca i zdecydowanie widzę różnicę."

"Aplikacja jest bardzo pomocna w procesie nakładania alignerów".

"To wspaniała aplikacja dla mnie i mojego ortodonty, która pozwala nam zdalnie obserwować postępy".

"Naprawdę podoba mi się aplikacja i możliwość wysyłania zdjęć mojemu doktorowi w zaciszu własnegodomu".

Korzyści z wyboru praktyki, która korzysta z DentalMonitoring

Mianowania we właściwym czasie

Ty puszka teraz komunikować się z twój praktyka poprzez w aplikacja kiedykolwiek ty potrzeba. Twój lekarz puszka nawet ścieżka twój postęp oraz harmonogram twój następny nominacja kiedy to najlepszy dla twój leczenie, który puszka pomoc do. lepszy zarządzać dowolny sytuacje awaryjne lub zapobiegać w potrzeba do podróż do twój lekarz biuro dla niepotrzebny spotkania.

Najlepsza opieka poza praktyką

Twój leczenie utrzymuje postęp jak twój lekarz monitory twój uśmiech zdalnie, nie sprawa gdzie ty są.

Zobacz swoje postępy w czasie rzeczywistym

Przez przy użyciu DM czas upływ funkcja, ty będzie zob. w postęp ty tworzenie w kierunku twój doskonały uśmiech.

Bezpieczne połączenie

Utrzymanie twój osobisty informacja bezpieczny jest a priorytet oba dla twój lekarz oraz Stomatologia Monitorowanie. Nasz platforma jest HIPAA/GDPR zgodne.

Często zadawane pytania

Aplikacja DM jest przepisywana przez ortodontę lub dentystę pacjentom, którzy są w trakcie lub mają zamiar rozpocząć leczenie stomatologiczne. Jako pacjent możesz pobrać aplikację DM App z App Store lub Google Play Store za darmo. Po rozpoczęciu monitorowania lekarz prześle wiadomość aktywacyjną zawierającą wszystkie informacje potrzebne do zalogowania się.

Twój dentysta dostarczy Ci jedno z dwóch pudełek ScanBoxpro, z których każde zawiera 2 rurki retraktora policzkowego o różnych rozmiarach dla wygodniejszego dopasowania:

ScanBoxpro pack S-M zawiera:

  • Wsparcie przez jeden telefon
  • Jedna torba siatkowa ScanBoxpro
  • Jedna broszura z instrukcją obsługi skanera ScanBoxpro
  • Jeden zwijacz rurki policzkowej w rozmiarze Small
  • Jeden zwijacz rurki policzkowej w rozmiarze średnim

ScanBoxpro pack M-L zawiera:

  • Wsparcie przez jeden telefon
  • Jedna torba siatkowa ScanBoxpro
  • Jedna broszura z instrukcją obsługi skanera ScanBoxpro
  • Jeden zwijacz rurki policzkowej w rozmiarze średnim
  • Jeden zwijacz rurki policzkowej w rozmiarze Large

Lekarz prześle aktualizacje i instrukcje na podstawie skanów DM. Na przykład, jeśli higiena jamy ustnej spada z powodu noszenia alignerów, poinformują Cię o obszarach, na których możesz potrzebować skupić się podczas szczotkowania. Lub, jeśli aligner nie jest prawidłowo dopasowany, może poinformować, że należy kontynuować noszenie bieżącego alignera dłużej lub używać gumek do żucia.

Praktycznie wszystkie najnowsze smartfony są kompatybilne, co najmniej z systemem Android 8 (z lampą błyskową) lub iOS 13.

Jeśli masz trudności z zabezpieczeniem telefonu, upewnij się, że zdjąłeś etui na telefon podczas skanowania.

Jeśli nadal masz problemy podczas korzystania ze ScanBoxpro do zdalnego monitorowania, skontaktuj się ze swoim ortodontą lub dentystą w celu uzyskania pomocy.

Podpórki do telefonu ScanBoxpro mają jeden rozmiar i są zaprojektowane tak, aby pomieścić trzy rozmiary rurek retraktora policzkowego, które są dostępne w trzech różnych rozmiarach, aby dostosować się do różnych rozmiarów ust: Mały, Średni i Duży.

Aby wystarczająco uchwycić zęby i obszar dziąseł podczas skanowania, należy wybrać możliwie największy rozmiar, który nie spowoduje dyskomfortu.

ScanBoxpro nadaje się do recyklingu, podobnie jak obecny ScanBox. Wszystkie plastikowe elementy są wykonane ze standardowych materiałów i nadają się do osobnego recyklingu. A ponieważ ScanBoxpro wymaga mniej plastiku do produkcji, oznacza to mniej plastiku do recyklingu po zakończeniu użytkowania.

Rurka retraktora policzkowego jest wykonana z wolnego od BPA plastiku klasy medycznej USP klasy VI. Spełnia wymagania FDA zawarte w kodeksie przepisów federalnych 21 CFR 177.1520 dotyczące kontaktu z żywnością. Produkt ten przeszedł test Farmakopei Amerykańskiej (klasa USP Ⅵ) i może być stosowany do celów medycznych. Jest on zarejestrowany na liście FDA Drug Master File.

Nie. Urządzenia ScanBoxpro nie należy myć w zmywarce.

Więcej informacji na temat prawidłowych procedur czyszczenia można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej do każdego opakowania skanera ScanBoxpro. W razie wątpliwości należy skontaktować się z ortodontą lub stomatologiem.

Urządzenie ScanBoxpro, w tym podpórkę pod telefon i rurkę zwijacza policzka, należy umieścić w dostarczonej siatkowej torbie z dala od ciężkich przedmiotów.

Unikaj ściskania lub nadmiernego obciążania urządzenia – zapakuj urządzenie do bagażu w taki sam sposób, w jaki zapakowałbyś parę okularów przeciwsłonecznych. Jednak okno parowania dobrze pasuje do rury, aby zminimalizować przestrzeń.

*Na Stomatologia Monitorowanie aplikacja jest dla pacjenci kto mieć już rozmawiał do a lekarz oraz rozpoczęty ich ortodoncja leczenie.