Identyfikacja pacjentów gotowych do rozpoczęcia leczenia

Kwalifikuj swoich potencjalnych pacjentów online i oferuj im wygodę, której oczekują.

DM Engage to moduł oceny online, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci przeanalizować stan zdrowia jamy ustnej danej osoby oraz ocenić jej zainteresowanie i gotowość do leczenia przed wizytą.

Zdalne konsultacje

Zawsze i wszędzie konsultuj się z nowymi lub powracającymi pacjentami. Przyprowadź zmotywowanych pacjentów, gdy będą gotowi do leczenia.

Konfigurowalne raportowanie

Wyświetlaj tylko te informacje, które chcesz. Nasze oprogramowanie tworzy raport na podstawie preferencji użytkownika.

Zgodność z HIPAA

Skorzystaj z naszej usługi wideo zgodnej z HIPAA i RODO, która jest wbudowana w naszą wtyczkę do wirtualnych spotkań w dowolnym momencie.

Oto jak to działa

Nasze oprogramowanie prowadzi pacjentów dokładnie przez to, jakie zdjęcia należy wykonać smartfonem.

Zrozum przydatność nowych pacjentów do leczenia dzięki naszym raportom generowanym przez sztuczną inteligencję przy użyciu wstępnie ustawionych preferencji.

Twoja praktyka może przejrzeć i dostosować raport, zanim trafi on do pacjenta. Pacjenci mają wówczas dostęp do szczegółowych informacji na temat swoich schorzeń i odpowiednich opcji leczenia.

Skuteczna segregacja i rezerwacja wizyt tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Bezpieczne konsultacje z pacjentami dzięki usłudze wideo zgodnej z HIPAA i RODO.

Dajemy naszym ortodontom
znaczna przewaga

DM Engage

Nawiąż kontakt z potencjalnymi pacjentami i zwiększ liczbę konwersji na nowych pacjentów. Natychmiast. Zdalnie. Bezpiecznie.

Zarezerwuj demo